Ανακοινώσεις Σπουδών

Προς τους Φοιτητές που ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν το διατμηματικό μάθημα επιλογής «Εισαγωγή στην Επιχειρηματικότητα» κατά το Χειμερινό Εξάμηνο 2015-2016

Σας ενημερώνουμε ότι η προθεσμία για την ηλεκτρονική εγγραφή στο μάθημα ¨Εισαγωγή στην Επιχειρηματικότητα¨ 2015-2016 έχει λήξει στις 16/10/2015.

Όσοι από τους φοιτητές έχουν δηλώσει το μάθημα στη γραμματεία τους αλλά δεν πρόλαβαν να κάνουν την ηλεκτρονική εγγραφή, θα πρέπει να αποστείλουν με emailστο moke@uth.gr τα παρακάτω στοιχεία, το αργότερο έως αύριο Τετάρτη 21/10/2015, έτσι ώστε να μπορέσουν να παρακολουθήσουν το μάθημα κανονικά αυτό το εξάμηνο.

Ονοματεπώνυμο

Τμήμα

Τηλέφωνο

Όσοι όμως από τους φοιτητές δεν έχουν δηλώσει το μάθημα στη γραμματεία του τμήματός τους, δεν θα μπορούν να το παρακολουθήσουν ακόμη και αν έχουν κάνει ήδη ηλεκτρονική εγγραφή.