Ενημερώνουμε τους φοιτητές και τις φοιτήτριες του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ότι συνεχίζεται και την επόμενη εβδομάδα (από Δευτέρα 25/09/2023 έως και Παρασκευή  29/09/2023) η αναστολή των εξετάσεων της περιόδου Σεπτεμβρίου 2023.

Αναμένεται σύντομα η επανέναρξη των εξετάσεων και η επανελειτουργία του Τμήματος δεδομένου ότι οι απαραίτητες εργασίες ηλεκτρισμού, καθαριότητας-απολύμανσης και υδροδότησης των εγκαταστάσεων προχωρούν με γρήγορο ρυθμό.

Βεβαιώνεται στους φοιτητές και τις φοιτήτριες ότι η ανάρτηση του προγράμματος εξετάσεων περιόδου Σεπτεμβρίου θα γίνει όσο το δυνατόν πιο έγκαιρα ώστε να περιοριστούν τα προβλήματα προετοιμασίας τους σε επίπεδο εξετάσεων και προσέλευσης στην πόλη του Βόλου.