11 Μαΐου 2017 - Ημερίδα του DHI στο λογισμικό MIKE powered by DHI στο Βόλο
Contact Λάμπρος Βασιλειάδης
Η αντιπροσώπευση του DHI στην Ελλάδα είναι στην ευχάριστη θέση να προσκαλέσει εσάς—τους μηχανικούς και επιστήμονες στη διαχείριση του νερού και των σχετικών υποδομών--να γνωρίσετε τα προϊόντα λογισμικού, μοντέλα και τεχνολογικές εφαρμογές, MIKE Powered by DHI στην Ημερίδα που θα διεξαχθεί στο Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας στον Βόλο.

Η Ημερίδα αποτελείται από μία δίωρη παρουσίαση ακολουθούμενη από τέσσερα ωριαία Εργαστήρια/Workshops όπου θα δοθεί hands-on εκπαίδευση σε επιλεγμένα μοντέλα ΜΙΚΕ. Η συμμετοχή στην Ημερίδα είναι δωρεάν.

Oι φοιτητές θα πρέπει να ενημερώνουν εγκαίρως (τουλάχιστον μία εβδομάδα πριν) για την συμμετοχή τους στο σεμινάριο τον κ. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Για περισσότερες πληροφορίες, δείτε τη σχετική ανακοίνωση
Location Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών